• FUZURRA

Pranie i pielęgnacja bielizny. Praktyczne wskazówki

Zaktualizowano: 18 lip 2019

Zaleca się, tylko ręczne pranie zakupionej odzieży w naszym sklepie https://www.fuzurra.com . Wiemy, że jest to proces czasochłonny, jednak dzięki temu, jakość Twoich ubrań z czasem się nie pogorszy. Niestety nawet najbardziej nowoczesna pralka przy delikatnym trybie może uszkodzić tkaniny i koronki jakie są używane w produkcji naszych ubrań.


Jeśli jednak zdecydujesz się na pranie w pralce naszej odzieży - używaj specjalnych toreb do prania i zastosuj najbardziej delikatny program.


Wskazówki:

Białe ubrania powinny być prane oddzielnie od kolorowych, a naturalnych tkanin nie można łączyć z syntetycznymi!


Do prania delikatnych ubrań należy dobrać odpowiednio miękki proszek (zalecamy pranie w płynie) i delikatny odplamiacz (w razie potrzeby). Nie wolno używać wybielacza chlorowego. Pamiętaj, że dla każdego rodzaju tkaniny istnieje zalecany tryb prania, który jest wskazany na wszystkich etykietach naszych produktów.


Do prania naturalnego jedwabiu zalecany jest program o temperaturze 30-35 stopni, natomiast sztuczne materiały powinny być prane tylko ręcznie w zimnej wodzie. Do maszynowego i ręcznego prania bawełny temperatura wody powinna wynosić 40-60 stopni.

Syntetycznych ubrań nie wolno prać w gorącej wodzie, odpowiednią będzie temperatura nie wyższa niż 30 stopni.

Po praniu nie wolno wyciskać ubrania, ponieważ może to uszkodzić tkaninę. Maszynowe suszenie również nie jest wskazane. Ciepło łatwo uszkadza włókna delikatnych tkanin, które są głównym składnikiem naszych produktów, dlatego nie zostawiaj odzieży na grzejnikach, w słońcu oraz na jakimkolwiek innym sprzęcie do ogrzewania.


Produkty marki Fuzurra będą długo służyć i obdarowywać ciepłem i komfortem tych, którzy w odpowiedni sposób zadbają o ich jakość i wygląd.

24 wyświetlenia1 komentarz