top of page

Jeśli poszukujesz miękkich i lekkich ubrań a także doceniasz czułość i kobiecość – ekskluzywne damskie piżamki marki Fuzurra będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Wygodna i przyjemna w dotyku piżama sprawia, że jest świetną alternatywą nie tylko podczas snu, ale również do spędzania czasu oglądając ulubiony serial, a także przy ciepłej kawie o każdej porze roku.

Taka wyjątkowa bielizna pozwoli cieszyć się miękkością tkaniny oraz komfortem w łóżku. Zestawy damskie składają się z koszulki na cienkich ramiączkach które mają możliwość regulacji i krótkich spodenek z cienkim elastycznym paskiem. Taki elegancki komplet, zarówno w dzień, jak i w nocy, pozwala czuć się wyjątkowo.

Każda piżamka została wykonana z jedwabiu w pięknych kolorach: różowym, koralowym, szarym,  czarnym, granatowym i fioletowym.

Wszystkie komplety są delikatnie zdobione ekskluzywną francuską koronką o ekskluzywnym wzorze, co nadaje całości lekkość i podkreśla Twoją kobiecość.

Dodatkowo do piżamek polecamy szlafroczki Fuzurra. Taka bielizna nocna powinna się znaleźć w garderobie każdej prawdziwej znawczyni piękna i luksusu.

bottom of page